JURA IMPRESSA F55 CLASSIC

 
  • 1 z 5
 

I když není vše doplněno - zajišťujeme kompletní sortiment přístrojů Jura.

Krátké video (černé provedení): Jura Impressa F50, F55

Automatický programovatelný kávovar s možností přípravy mnoha druhů káv. Menu v českém jazyce. Bývá dostupný i v celočerném provedení.

Dostupnost většinou do 2 dnů
Cena 21 479,34 Kč bez DPH
25 990 Kč    
Kód produktu 69
Značka Jura
Kategorie Automatické
Záruka 2 roky
 

Krátké video (černé provedení): Jura Impressa F50, F55

IMPRESSA F55 Classic- přednosti

Programovatelná tlačítka
Kávovar Jura F55 Classic je vybaven 4 individuálně programovatelnými tlačítky pro přípravu různých kávových specialit. Je jen na Vás, zda si pod jednu volbu naprogramujete silné ristretto a pod druhou klasické espresso...

Kvalitní zpěnění mléka
Vestavěný Profi-Cappuccino zpěňovač s technologií sametově jemné mléčné mikropěny umožňuje automatické zpěnění mléka. Mléko je samočinně nasáváno a cappuccinátor vytváří mléčnou pěnu, která umocní Váš zážitek z připraveného Cappuccina. Profi verze této cappuccino trysky navíc umožňuje i mléko jen ohřát bez napěnění - například pro čokoládové nápoje.

Uživatelsky přátelské české menu
Inteligentní elektronika v přístroji nabízí celou řadu uživatelských programů. Srozumitelné textové menu v českém jazycezajišťuje snadné a pohodlné programování.

JURA Impressa F50 Eco - popis

Eco - šetrný k životnímu prostředí
Kávovar Jura F55 Classic má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

IMPRESSA F55 Classic – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA F55 Classic má již instalováno české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Cappuccinátor FineFoam - profi, tryska na horkou vodu, tištěný manuál v českém jazyce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V souladu s platností GDPR najdete podrobnější informace v horní menu liště úvodní stránky tohoto eshopu v článku Podmínky ochrany osobních údajů:
Podmínky ochrany osobních údajů