KITCHENAID TLAKOVÝ KÁVOVAR/FRENCH PRESS 5KCM0512

 
  • 1 z 2
 

Metoda přípravy kávy pomocí přístroje „French Press“ využívá tlak k zatlačení kávy na dno karafy po vyluhování, což zachová koncentrovanou chuť kávy.

Dostupnost většinou do 5 dnů
Cena 2 553,72 Kč bez DPH
3 090 Kč    
Kód produktu 1781
Kategorie French press
 

Téma kávy vyvolává značnou míru emocí v širokém spektru lidí. Skuteční milovníci kávy považují přípravu kávy za jedinečný rituál, od výběru oblíbených kávových zrn, přes jejich mletí, po montáž veškerého potřebného vybavení, až k samotné přípravě kávy a těšení se na výsledný šálek - celý tento proces je považován za relax, a to od začátku až do konce.

Proto se náročnější milovníci kávy čím dál častěji přiklánějí k výrobě kávy ve vlastních podmínkách, pomocí svých ověřených metod přípravy. Pro tyto účely vyvinul KitchenAid řadu přístrojů pro manuální přípravu kávy v domácích podmínkách.

Nejdůležitějším přístrojem pro takovou domácí výrobu kávy je bezesporu mlýnek na kávu, který učiní přípravný proces šálku kávy nejen precizním ale zároveň také velmi jednoduchým. Mlýnek nabízí 15 různých nastavení hrubosti mletí, díky nimž můžete jemně doladit hrubost vašich kávových zrn tak, aby přesně odpovídaly vámi preferovanému způsobu přípravy kávy.

V hrubosti namleté kávy je totiž obrovský rozdíl, pokud chcete docílit opravdu dokonalého šálku kávy. Extra jemně mletá zrna se skvěle hodí pro rychlou přípravu kávy jako např. espresso, zatímco střední hrubost se běžně používá pro přípravu překapávané kávy. Středně až hrubě mletá zrna jsou pak ideální pro přípravu přelévané kávy a hrubě mletá zrna se skvěle hodí pro přípravu kávy pomocí French Pressu.

KitchenAid French Press připravuje kávu v klasickém stylu „French Press“, ovšem s několika designovými vylepšeními, které dělají tento oblíbený přístroj ještě stylovějším. Samotný výrobek má dvojitou izolaci stěn, které udržují kávu horkou, dokud se ji nerozhodnete podávat.

Další vylepšení, které činí výrobek unikátním, je integrovaná váha a časovač. Vhodný poměr kávové sedliny ve vodě, jakož i správná délka přípravy, jsou totiž zcela nezbytné pro příjemný požitek z výsledného šálku kávy. Každý z nás se již setkal s tím, že se mu nechtěně podařilo připravit kávu příliš silnou či naopak velmi slabou, a skončil tak s šálkem kávy, který byl nežádoucí. Zabudovaný časovač s váhou vám pomohou dodržet přesný poměr kávy a vody a zároveň činí přípravu pohodlnější, protože nemusíte vytahovat další vybavení pro přípravu kávy.

Metoda přípravy kávy:
Metoda přípravy kávy pomocí přístroje „French Press“ využívá tlak k zatlačení kávy na dno karafy po vyluhování, což zachová koncentrovanou chuť kávy. Káva si tak ponechá přirozené oleje, které chrání a zvýrazňují její nezaměnitelné aroma, které je díky tomuto způsobu přípravy bohaté, silné a plné.

Popis stlačovacího ústrojí:
Píst a síťový filtr z nerez oceli se silikonovým těsněním. Skládá se ze čtyř samostatných částí: horní část filtru, gumové těsnění, disk síťového filtru a dolní část filtru.


Popis

Bezdrátový design a  integrovaný kontrolní panel s LCD displejem
Integrovaná váha a časovač napájený 2 bateriemi AAA

Integrovaná váha  a časovače
Váží namletou kávu a vodu nezávisle v jedné nádobě - pro přesný poměr kávy/vody a šas louhování k vytvoření silné a plné kávové chuti

Dvojitá stěna
Pro optimální udržení teploty

Líbivý design z nerezevé oceli
Robusní, stabilní a snadná údržba

Rukojeť s měkkým úchopem
Pohodlné a jednoduché použití


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. V souladu s platností GDPR najdete podrobnější informace v horní menu liště úvodní stránky tohoto eshopu v článku Podmínky ochrany osobních údajů:
Podmínky ochrany osobních údajů